Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak? Lehet hogy...

Mit csináljak? Lehet hogy eltörött?

Figyelt kérdés
Ma kézilabda edzésen úgymond "kicsavarták" az ujjam. Ezt nem szó szerint értem, de nagyon hosszú lenne elmagyarázni. Gyakorlatilag belekaptak a kezembe. És a középső és gyűrűs ujjam nem tudtam behajlítani. Most már a gyűrűs nem annyira fáj, de a középső feldagadt és a hajlatánál belilult/zöldült. Nem szóltam nagyon senkinek, mert félek h történt vele valami és nem tudnék meccsre menni (szombaton meccsünk lesz) +még zongora vizsgám is lesz. Meg nemsokára megyünk kirándulni. Szóval orvoshoz nem akarok menni mert akkor ki kéne hagynom a meccset és a zongoravizsgát. Nem tudnátok olyanokat mondani, hogy mit csinálhatnék vele otthon?
2018. máj. 30. 20:23
 1/1 anonim válasza:
Lehet eltört. Menj el vele mindenképp orvoshoz, nehogy még nagyobb gond legyen.
2018. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!