Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szakmaváltás baleset miatt?

Szakmaváltás baleset miatt?

Figyelt kérdés
Inhuvely gyulladasom van 4 hónapja, és nem gyógyul.. Cukrásznak tanulok, és ez az évem a gyakorlatrol szólt volna.. Ma közölték velem hogy keressek másik szakot amihez nem ANNYIRA fontos a kéz mint a cukraszathoz..
2018. jún. 5. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Én is meg vagyok áldva az ínhüvely gyulladással és az a baj, hogy ha el is múlik pl nyári szünetben, nagyon könnyen visszajöhet. Nekem elmúlik-visszajön kb 2 éve. Van, mikor max 1 hét panaszmentes, máskor hónapok is.
2018. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ínhüvelygyulladás (mint minden betegség) igen is gyógyítható! Nem hűsíteni, hanem melegíteni kell, egy erre alkalmas infralámpával.
2018. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első komihoz szólnék először:

Igen ezt pont ma mondtak nekem a kórházba hogy hiába múlik el könnyen vissza jöhet ráadásul úgy, hogy cukrász vagyok.

A második komi: már volt háromszor gipszbe, gyogytornara jártam 1 hónapig, xiloxot szedtem, flexagillal kentem, fáslizom, és jelenleg kiirtak 1 hónap fizikoterápiát, ahol ionos kezelés van, mágneses, es víz alatti ultrahang egyszerre....

Es ha ezektől nem javul, miért épp a melegen tartás segítene? Egyébként igyekszem melegen tartani.

2018. jún. 5. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es mond az arthritisesnek, hogy gyógítható a betegsége, ki fog röhögni. :D
2018. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy, térdben a porckopás valóban nem gyógyítható!De ha a szervezetnek megadjuk a módot hogy azt korrigálja, akkor már teljesen más a felállás. A porc ismét fejlődni fog, és megszűnik az arthritis. Persze ez is lehetetlennek tűnik, ha a szervezet idő előtt el van öregedve.
2018. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!