Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiugrott a térdkalácsom,...

Kiugrott a térdkalácsom, vissza lett rakva de nem bírom behajlítani a térdem?!

Figyelt kérdés

Régebben is mindig kiugrott, de azonnal vissza is. Viszont kb 2 napja elcsúsztam és szintén kiugrott a térdkalácsom és nem ment vissza, apum rakta vissza. Nagyon fájt. 2 órán keresztül megmozdulni alig bírtam. Felpolcoltuk és borogattuk. Orvoshoz nem akartam menni, úgy voltam vele hogy majd elmúlik.

Azóta már úgy ahogy eltudok bicegni segítséggel, ha teszek rá borogatást akkor viszonylag kapaszkodás nélkül a séta is megy. Viszont behajlítani nem tudom és olyan mintha kicsit fel lenne püffedve és abban a pontban ha megnyomom fáj, ha kell képet is küldök. El fog múlni pár héten belül vagy mindenképpen orvoshoz kell menni?



2018. jún. 6. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Hát eleve nem kellett volna, hoy a hozzá nem értő apád rakosgassa helyre.
2018. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vissza már nem tudom csinálni :)
2018. jún. 6. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, minél többet vársz, annál rosszabb lesz.
2018. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ <3 Holnap el is megyek. Remélem semmi nagy baj nincs..
2018. jún. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!