Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha 2 hét után is fáj és nem...

Ha 2 hét után is fáj és nem tudom behajlítani az ujjam baj lehet?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, zúzódást mondott ő nem látott törest a röntgenkepen. (Lelet előtt behívtak), aztán haza mentem. Lehet megkellett volna várni?. Ha erőteljesen behajlik az újjam annyira fáj utanna, mintha legelőször történt volna,közben szúr.

2018. máj. 30. 09:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Kosárlabdat alulrol kapta az egyenes ujjam, nem kaptam az ujjamra sint.
2018. máj. 30. 09:09
 2/6 A kérdező kommentje:
középső ujj
2018. máj. 30. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már zúzódva az alkarom és nem gyógyult meg 2 hét alatt. De volt már az arcom is zúzódva az orrommal együtt, az több mint 1 hónap alatt gyógyult meg. Szóval 2 hét után ne várj csodát. Nem hülye az orvos, ha nem látott törést, akkor nincs eltörve.
2018. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ujj és az alkar az kicsit más. Nekem ket het alatt semmit nem javult. Lement a duzzanat, de attól ugyanúgy nem tudom behajlitani semennyire. Elmegyek remélem kapok rá sint, mert nem bírom már hogy mindenkis dologba bele akad es annyira fáj hogy bef*sok
2018. máj. 30. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinted én ki tudtam nyújtani a kezem?

Ha ennyire okos vagy miért kérdezel bármit is?

2018. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te neked volt ez a stílusod. :D
2018. máj. 30. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!