Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lassan gyógyul a térdrándulás?

Lassan gyógyul a térdrándulás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 3 hónappal ezelőtt megrándult a jobb térdemben a hajlatomnál lévő szalag(az a kemény szalag) s elég lassan akar gyógyulni,már egyáltalán nem sántikálok,nem is fáj már,nem is merev,csak érzem,hogy erőtlen, illetve amikor megnyomkodom,akkor nem olyan kemény,mint a másik,hanem olyan mintha laza lenne,meg van hogy hirtelen mozdulatokra befeszül rendesen,s olyankor fáj.

Szerintetek meddig lesz még fent ez az állapot?



2018. jún. 8. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tornáztatsd, és kenegesd árnika, flexogil jó szokott lenni

Ha sportolsz akkor fokozatosan szoktatsd vissza, és használj térd szorítót olyankor

A gyogytornat pedig mindenképp javaslom

2020. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De amúgy nem tudom mennyi idő kell neki h teljesen meggyógyuljon. A rándulás lehet enyhe közepes és erős (az utóbbinál szalagszakadas is van)

Lehet reszleges szalagszakadas is de lehet hogy csak megnyúltak a szalagok.


Nekem tegnap randult meg a lábam, fáj is rendesen, de pihentetem, borogatom, kenegetem és faslizom..


Amikor tavaly a csuklóm rándult meg, akkor először kb 3 hétig fájt és nem tudtam ránehezedni és fájt, utána elmúlt, de később elestem megint és megint a kezemre estem, így a sérülés visszatért... hónapokig tartott a teljes gyógyulás.

2020. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!