Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gerincsérülés mit tegyek?

Gerincsérülés mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok ma reggel játszottam a kutyával (minden reggeli program energetikus kutya) és meg botlottam és a gerincem alsó részét be vertem a bográcsozó tűzhely peremébe.szóltam anyumnak mondta menjek be feküdjek nem megyek ma suliba.Most ő elment dolgozni csak nem tudom elérni telefonon szerinte memgbeszélésen van,és nekem a gerincem elkezdett lilulni..gondolom nem törhetett el mert akkor valszeg nem tudnék mozogni [link]

itt egy kép be jelöltem,kb ennyi szakaszon van ?!


2018. jún. 12. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvost, vagy a mentőket, és mondd el nekik pontosan, hogy mi a helyzet. Ők tudni fogják, hogy mit kell csinálni.
2018. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legjobb, ha nem tudod elérni Anyukádat, hogy felhívod a háziorvosodat. Mivel még ha nem is törés (mert akkor ha nem is bénulnál le, elképesztően fájna a mozgás), akkor is gerinccel kapcsolatos sérülés, így mindenképp maradj nyugalomba, feküdj, ne mozogj. Bár valószínű, hogy csak a bőröd lilult be, vagy valami zúzódás, mintha bevernéd a kezed pl. Viszont ahogy hazaér az Anyukád, mindenképp menjetek el megnézetni, nehogy valami komolyabb dologról legyen szó.

Azóta mi történt?

2018. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Korházban bent tartanak reggelig :) Tornáztatnom kell majd óvatosan,ha erélyesebben esek.lebénulok azt mondta a doki
2018. jún. 12. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj.. Jobbulást!
2018. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!