Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem tűnik el a duzzanat?...

Miért nem tűnik el a duzzanat? (bokarándulás)

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja történt hogy voltam focizni belerúgtak a bokámba és nagyon fájt pihentettem kicsit aztán visszamentem focizni és összecsúsztam egy másik játékossal és szerintem akkor rándult meg a bokám nem tudtam ráállni és bedagadt ezután már nem játszottam mert nem tudtam amikor mentem haza rá tudtam állni nehezen mert fájt aztán itthon jegeltük meg minden de most még mindig látszik és ha befele fordítom érzek benne fájdalmat igazából nem nagy duzzanat már de nagyobb mint a másik de ha előre rakom a lábam akkor mintha egy csomó lenne benne. Ez miért van?

2018. jún. 20. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert elég komoly lehet ez a sérülés, és ilyenkor a duzzanat csak hetek múlva tűnik el. És annak is az a feltétele, hogy _egyáltalán_ ne terheld. El kellett volna menned orvoshoz már rögtön aznap vagy másnap, mert lehet, hogy részleges bokaszalag-szakadás. Szerintem menj el holnap, biztos mondanak valami okosat.
2018. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy sérült a bokád, szalagok, talán csont is, ortopéd orvoshoz menj!
2018. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És még rosszabb, ha a bokaizület sérült, ne vedd könnyedén!
2018. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!