Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem gyógyul a bokám?

Miért nem gyógyul a bokám?

Figyelt kérdés
Egy hete(szombati napon) foci közben lesérültem. Megrándult a bokám. Voltunk vele orvosnál is ahol tanácsokat adtak. Nagyon fel volt dagadva a bokám( picit még mindig fel van) és eleggé fájt is, jegeltünk vizes ruháztuk, polcoktuk egész nap, sajnos nem volt annyi eszem, hogy néha picit behajlítsam. A legelején mikor mentünk az orvoshoz akkor rááltam de otthon meg se próbáltam, mankóval éd járokerettel jártam, úgy hogy a rossz lábamat lógattam. Szerda felé már a fájdalom enyhült a duzzanat szinte a felére nőtt. Ezért csütörtökön már próbálgattam ráállni a rossz lábamra (inkább sikertelün, mert azelőtt végig ki volt nyújtva az egész lábam és csak félig meddig tudtam a bokám hajlítani)de optimista voltam reméltem, hogy keddre mikor vissza kell menni az orvoshoz akkorra már segítség nélkül tudok járni, de sajnos pénteken felborultam a mankóval, szerencsére a seggemre estem a bokámba nem éreztem fájdalmat, sőt jobban rá tudtam állni mint azelőtt. Viszont utánna 5 perccel már nagyon fájdalmas volt szinte egész nap. Sajnos séta közben is nagyon fájt, le se mertem tenni a lábam még a levegőbe lógatástól is rohadtul fáj. Az én hibám, hogy nem tudok ráállni? Túl sokáig volt behajlítva? Már tudnom kéne vele járnj fájdalmak nélkül? Mit csinálok rosszul? Kérlek segítsetek!

2018. márc. 17. 07:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!