Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak hogy minden...

Renikee18 kérdése:

Mit csináljak hogy minden rendben legyen? Tuberositas tibiae ventromadealizáció

Figyelt kérdés

Két hét múlva lesz egy térdműtétem aminek a neve tuberositas tibiae ventromadealizáció. Ez egy olyan műtét, melynél a térd kalács inait csavarokkal helyre teszik, mivel a terdkalacsom kicsit el van csúszva. És azok felé szól ez a tapadztalatkeres esetleg akinek ilyen vagy hasonló bolt, hogy mennyi idő a felepules legalább járásig, és mennyi időt kell bent maradni a kórházban, illetve az, hogy ha 07. 03. an műtenek 08.13. an már utaznek Horvátországba és ez gátolna valamennyire?

Előre is köszönöm a válaszokat.



#műtét #térd #gyógyulás fájdalom
2018. jún. 21. 18:53
 1/2 anonim válasza:

Szia, azóta már túl estél a műtéten, van esetleg valami tapasztalatod, a műtét utáni időszakkal?

Nekem térd tengely helyreállító műtétem volt, és 3 hete túl vagyok a műtéten de még mindig feszül a térdem és nagyon nehezen hajlítom.

Köszi a választ!

2020. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Műtét utáni időszakról* bocsi :)
2020. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!