Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Előbb elmehetek dolgozni, ha...

Előbb elmehetek dolgozni, ha úgy érzem minden rendben a bokámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hete, január elsején focizás közben a jobb külső bokám megsérült. Rándulás/részleges bokaszalag sérülésem volt. 2 hétig gipszben voltam. A ma napon levették. A háziorvosomat felhívtam, akinek elmondtam, hogy a 2 hét miatt a bokámra nem tudom megfelelően használni még. Mondta, hogy 1 héét után pénteken menjek vissza.


Délután már terheltem és bottal is tudok menni már. Illetve már anélkül is egy kicsit. Kicsit fáj, illetve zsibbad ha hosszabb ideig ülök.


Szerintetek ha hétvőn hívnám fel, hogy mennék dolgozni, akkor elméletileg mehetnék ha úgy érzem. Vagy várjam meg a pénteket?


A jobb külső bokám ugyanúgy sérült 10 éve is.



#háziorvos #1 hét #bokasérülés #mehetek e dolgozni #ha úgy érzem #tudok járni
2016. jan. 15. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg a péntket
2016. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne sürgesd a munkába menetelt, csak akkor menj ha már teljesen rendben van a lábad, mert egy ideig még fájni fog terheléskor, és otthon ilyenkor le tudsz pihenni, fel tudod polcolni a lábad.
2016. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. Annyi hogy telefonon beszéltem vele, miutan levettek a gipszet. Mondjuk amikor raallok akkor idonkent kocsit zsibbad.


Kicsit buntudatom van amiatt hogy tappenzre kell mennem a 3 heten is. Ezek szerint en meg jol is jartam hogy nem bokatoresem volt, mert az hosszabb ideig gyogyult volna.

2016. jan. 16. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!