Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leégtem és 2szer akkora lett...

Leégtem és 2szer akkora lett az arcom mint előtte, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap 12 órát dolgoztam kint, nem kentem be magam, mert az elején hideg volt és tele volt felhővel az ég, de a nap folyamán egyre melegebb lett, és leégtem. Tegnap még csak a.pirosság látszódott, de mára már lett 2 kis táska a szemem alatt és felül is, az orrom 2szer akkorára dagadt, az arcom is, kb. úgy nézek ki mint egy Down-kóros ( nem sértésként ). Mit csináljak hogy elmúljon? Ma étterembe vagyok hivatalos.

2018. jún. 24. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Orvos vagyok

Ha képet küldesz meg tudom ítélni mi a teendő

Ha nem küldesz mindenképp keress fel egy másik orvost és addig is védd az arcod a nap karos sugaraitol

2018. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az aloe vera es a panthenol spray csökkenti a leégés fájdalmait. Ma még nem fog elmúlni, idő kell hozzá.
2018. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 2# válaszoló

Mindenképp orvost keressen fel a lehetséges szövődmények miatt ez nem jatek komoly sérülés lehet a leírás alapján

1# válaszoló voltam

2018. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nap allergia lehet. Kalcium, vagy valamilyen allergia ellenes szer segíthet. És persze kerüld a napot! Nem ártana orvoshoz fordulni.
2018. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Újra az 1# válaszoló vagyok

Semmilyen házi praktikával ne próbálkozz mert maradandó sérülésed lehet

Kedves 3# ez nem napallergia

Nap mint nap ezzel foglalkozok hidd el kép alapján könnyebb megítélni de orvos mindenkepp

2018. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kb így néz ki, de a szemem ki tudom nyitni, meg látok is rendesen, csak kívülről látszik dagadtnak. És nem hólyagos a bőröm úgy mint a kisfiúnak.

[link]

2018. jún. 24. 10:32
 7/9 ede1219 ***** válasza:

Kb. így, de mégse, ez aztán pontos kép!

Mi lenne, ha csinálnál magadról egy képet, és felraknád valamelyik képmegosztóra, a doki érne is vele valamit!

2018. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ede1219 ***** válasza:
100%

"Semmilyen házi praktikával ne próbálkozz mert maradandó sérülésed lehet"


Azonnali "kárcsökkentésnek" a Panthenol nagyon jó /Vitray óta tudjuk, hogy "parasztbácsi találmánya", de talán az eltelt harminc évben az orvosok is elismerték!/, de utána mindenképpen orvoshoz menjen!

2018. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ide az arcomról képet feltenni! Holnap megyek orvoshoz, de nem durva már, nem is fáj, csak hólyagos lett kicsit.
2018. jún. 24. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!