Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek volt már el törve az...

Kinek volt már el törve az egyik ujja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem a mutató ujjam tört el 3 hete most már le vették a sínt az orvos azt mondta hogy ha 3 hét múlva nem bírom be hajlítani rendesen akkor mennyek vissza.

Szóval az lenne a kérdésem hogy az normális ha mozgatom akkor szúrást érzek azon a ponton ahol le vált egy kis csont darab vagy is el tört? Pont a hajlatban érzem a szúrást.

Nektek miután le vették a sínt azután mit éreztetek? Fájt még?



2018. júl. 2. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétszer is volt eltörve ujjam, de egyszer sem szúrt, nem éreztem semmit, csak szokatlan volt egy ideig.
2018. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# melyik ujjad? Nem is fájt amikor próbáltad be hajlítani?
2018. júl. 2. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mutató ujjam és a kisujjam. Behajlításnál először kellemetlen volt, hiszen hetekig ki volt nyújtva. De azt nem mondanám, hogy fájt.
2018. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2# szerinted akkor miért érzek szúrást amikor próbálom be hajlítani félig megy is?

De amikor kint nyújtom és megfeszül a csont akkor is érzek szúrást

2018. júl. 2. 14:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Plusz még ugyan úgy be is van dagadva mint 3 hete volt szerintem
2018. júl. 2. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az inam szakított le egy csontdarabot az ujjamból, amikor hátrahajtotta a kosárlabda(középső ujj).

Sínbe lett rakva, de nem 3 hétre, hanem kb annyira, mint a rendes törésem. Valószínűleg túl hamar lett levéve a sín.

2018. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!