Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hüvelykujj törésnél mennyi...

Betti1994090313 kérdése:

Hüvelykujj törésnél mennyi idő szükséges a gyógyuláshoz?

Figyelt kérdés
3 héttel ezelött eltörött a nagyujjam. Dokihoz mentem és megtörtént a röngen majd egy egyszerűbb sínbe rakták. Egy héttel ezelött kontrolra kellett visszamennem, de röngen már nem volt csak külsöleg néztek rá az ujjamra és sínt cseréltek rajta. Jövő héten már dolgozni küldtek és azt mondták nem kell visszamennem csak vegyem le a sínt mozgassam kicsit, hogy bemelegedjen és mehetek dolgozni. Tegnap levettem a sínt, hogy vissza szokjak az ujjam használatára, de még eléggé fáj a nagyobb megterhelésnél és meg is van dagadva. Az oldala egy kissé dudoros és kemény lett. Ez mennyire normális ennyi idő után? Probléma lenne vele ha már mlst elkezdek vele dolgozni ( közepessen nehéz fizikai munka ) ?

2018. júl. 14. 00:30
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt eltörve a hüvelykujjam. Meg kellene röntgenezni a levétele után is, hogy lássák jól forrt e össze. Ha meg van dagadva az nem jelent jót. Próbáld mozgatni hátha csak az a baj de ha nem múlik el vagy esetleg rosszabb lenne akkor menj vissza. Nekem egy kicsivel több mint 1 hónap kellett a teljes gyógyuláshoz.
2018. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!