Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meghúzódott (de nem törött)...

Meghúzódott (de nem törött) bokát begipszelnek?

Figyelt kérdés
Nem tini vagyok, nem vagánykodni akarok. Állandóan lesérülök. Nem akar/tud rendesen meggyógyulni, mert ha kevésbé fáj, akkor megyek vele, magyarul ráterhelek. Sajnos nem tudok napokig, hetekig feküdni vele, ezért gondoltam, hogy ha begipszeltetem, akkor az tartani fogja. Valaki csinált már ilyet?

2018. júl. 26. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ezt ortopédussel kell megbeszélned. Viszont a gipszelésen kívül van más lehetőség is, pl. ilyen bokarögzítő: [link]

Ezt leveheted éjszakára meg fürdéshez, szóval kényelmesebb is.

2018. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Skatebird ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább bokarögzítőt húzz, ha tudod, hogy elkerülhetetlenül fokozott terhelésnek lesz kitéve a bokád. Viszont huzamos viselés még jobban elgyengíti, szóval emellett mindenképp javasolnám a gyógytornát. Jobbulást!
2018. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!