Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett a kezem? Lovaglás...

Eltörhetett a kezem? Lovaglás gipsszel?

Figyelt kérdés
Ma lovaglás közben, mikor ugrattunk, leestem a lovamról és a kezemre estem. Már akkor is nagyon fájt, de vissza ültem, gyakorlunk a holnapi versenyre, ugyh nm nagyon foglalkoztam vele. Aztán mikor vissza ültem nem tudtam megmozdittani a kezem :/ miután végeztünk lejegeltem, de be dagadt és belilult. Már haza jöttem a lovardából, de egyre dagadtabb és lilább :/ ha eltört és bemegyek a balesetire és begipszelik, akkor attól lovagolhatok, vagy akkor az párhét kihagyás? :(
2018. júl. 30. 13:19
 1/1 Myra Gergely válasza:
Lovagolhatsz futószáron,(mivel így szárát kezelni nem tudsz) valamilyen nyugis iskolalovon, de az is kockázatos. Inkább pihenj pár hetet.
2018. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!