Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett a csont?

Eltörhetett a csont?

Figyelt kérdés
Idegességemben belevertem kb 1 órája a kezem kisujj felőli oldalat a falba,a kiálló részét.. Abban a pillanatban mint egy kocsonya, benyomodott, egy mély fájdalmat éreztem. Most nem tudom mozgatni rendesen az ujjam, és a csuklóm, akad, kattan, és fáj. Plusz ha megnyomom ott, kattan egyet és nem stabil, mintha kettéugrana és fáj. Ha lógatom, akkor meg lüktetni kezd. Eltörhetett ezek szerint? Nekem szinte nyilvánvaló, hogy igen, de reménykedek...
2018. ápr. 28. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el talán megröntgeneztetni, szerintem innen nem látja senki, hogy törött-e vagy nem.
2018. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sok esély van rá.
2018. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már tegnap is megírtam neked ( tudod amikor ugyanoda ráestél), hogy törött ujjat nem tudsz mozgatni, annyira fáj, és be is dagad.
2018. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!