Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett a kisujjam?

Eltörhetett a kisujjam?

Figyelt kérdés

Tudom hogy legtöbbetek nem orvos, de szerintetel eltörtem az ujjam?

Éppen egy széket cipeltem, mikor elestem a frissen mosott padlón. Jobb kezemben volt a szék, és a jobb oldalamra estem. A felállás az volt, hogy a kisujjamra ráesett a szék, én meg a székre rátehénkedtem. Utána alig bírtam felkelni, mert a bordámat, az oldalamat, és még a lábamat is bevertem. Az ujjam elég durván bedagadt oldalt, de akkor még az adrenalin miatt nem érzékeltem annyira a fájdalmat (gondolom én e miatt). Ezért odaraktam a széket a zongorához, és vagy 30 percig elvoltam. Utána is csak az ujjam miatt hagytam abba, amit alig bírtan teljesen kinyújtani vagy behajlítani. Ez 8 órája volt azóta is be van dagadva, bár jobb egy kicsit, ahogy a fájdalom is elviselhetőbb lett. Még ma, vagy holnap biztosan meglátogatom a dokit vele. De addig nyugtassatok meg, hogy a 2 hét múlva lévő nyaralásomat nem egy törött kisujj fogja tönkretenni.



2018. aug. 5. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod mozgatni?Ha tudod akkor nem törött el,de menyj el orvoshoz is és mutasd meg neki.
2018. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!