Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt valakinek lábközépcsont/l...

Volt valakinek lábközépcsont/lábfej törése? Mik a tünetek, feldagad a láb, bekékül vagy mi, rá tudtatok állni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a középső lábujjam tört el a hozzá tartozó lábközépcsonttal együtt (véletlen ráléptek acélbetétes bakanccsal) Az orvos nem tudott sokmindent kezdeni vele, mert gipszelni nem lehet. Fastum gél, fájdalomcsillapító, jeges borogatás, és szigorú pihenés három hétig. Sokáig nem tudtam ráállni. Feldagadt, belilult, és elteltek évek, mégis érzem sokszor, ha megerőltetem. A lábujjam deformált lett, ki van lapulva, mint a tepsi.
2018. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!