Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kivan dörzsölődve a barátomnak...

Kivan dörzsölődve a barátomnak a hónalja. Mitől lehet, illetve mivel lehet enyhíteni a fájdalmon?

Figyelt kérdés

Törölközésnél horzsolást érzett, és azóta van ez. Nem biztos, hogy ez miatt van egyébként. Olyan fura a tapintása, kivan száradva, és fáj is neki rendesen.

Az ilyes fajta sérülésekre ti mit ajánlotok? Valamilyen krémet?


2018. aug. 22. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagy melegtől gondolom. Meg volt izzadva és az is lehet, hogy nem pamut póló volt rajta, hanem valami műszálas. Na, ettől meg simán ki tud dörzsölődni a bőr.

Én a helyében Neogranormont használnék és szellőztesse ott a bőrt, ahogy csak tudja és próbáljon többször zuhanyozni, illetve viseljen pamutból készült ruhát.

2018. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én párszor bekenném betadin krémmel, vagy oldattal, hogy az esetleges kórokozókkal elbánj. Másnap zuhanyzás után (ahogy első is írta) Neugranormon kenőccsel lehet kenni. Egy ideig ne használjon semmilyen deót/stiftet vagy spray-t. Az csak rontana a helyzeten. Mehet a neugranormon addig amíg a pirosság el nem múlik.
2018. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Fogyjon le.
2018. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)

Te meg fogd be a pofád

2018. aug. 23. 00:33
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szóval tényleg kövér?
2018. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem megmondtam, hogy fogd be a pofadat?
2018. aug. 23. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a túlsúlyhoz. Én 158 cm magassághoz 44 kg-osan is izzadtam hónaljtájon, mint a ló. Szóval erről ennyit!
2018. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Kövér, most már egyértelmű. Ez az oka akkor.
2018. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolso elotti, koszonom

Utolso te menthetetlenul fogyatekos vagy

Fordulj orvoshoz

2018. aug. 24. 01:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok.

Szerintem sincs semmi köze a túlsúlyhoz. Én sem vagyok túlsúlyos (sőt) és nekem is volt ilyen. Én még azt a hibát is elkövettem, hogy nem figyeltem rá és tovább használtam a izzadásgátló deóm. Elég csúnya vége lett. Kb egy hónapig tartott mire sikerült eltüntetni.

2018. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!