Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak, hogyha úgy...

Mit csináljak, hogyha úgy érzem, hogy mindjárt megfulladok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugye most hajnal van. Most feküdtem le aludni,már álomra is hajtottam a fejem,

de ekkor a számban éreztem valamit,amit meddigre felkeltem sikerült félrenyelnem.

Sajnos tudom,hogy mi az,mert már nem ez az első eset,hogy ilyen van a számban, ez valami olyasmi,ami talán az orromból jöhet vagy talán a torkomból,de az biztos,hogy belőlem jön,valahonnan belülről.

Kemény és ha kiveszem a számból utánna büdös lesz tőle a kezem,ezért is gondoltam azt,hogy ez a valami az orromból jöhet...

Na de mindegy. Ezt a valamit eddig mindig sikerült valahogy kiköpnöm,de most lecsúszott a torkomon és azóta kétségbe vagyok esve azóta ilyen fuldokló érzést érzek odabent ettem rá kenyeret,hogy levigye meg ittam rá üdítőt is és már csak alig érzem,de levegőt ugyanúgy nem nagyon kapok és attól félek,hogy ennek nem lesz jó vége.

Ráadásul hipochonder és pánikbeteg is vagyok,ezért nem tudok levonni pontos következtetéseket.

Lényeg,ami lényeg percről percbe egyre jobban pánikolok és abban reménykedem hogy valaki segít nekem!!!



2018. aug. 30. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mandulakő? Nézz utána neten.


Amúgy akármi is az, ha belőled jön és lenyeled, semmi bajod nem lesz. A fuldoklást nem értem, hiszen nem a légcsöveden ment le, hanem a nyelőcsöveden. Túlparázod :)

2018. aug. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Ezzel sikerült megnyugtatnod és mindjárt utánna is nézek annak amit írtál és mégegyszer köszi! ;)
2018. aug. 30. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!