Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy nem lehet orrsprayt...

Igaz, hogy nem lehet orrsprayt használni terhesség alatt (1. trimeszter), mert az is árt a babának? Mindjárt megfulladok. :- ( Vagy van olyan fajta, ami nem lenne rá káros?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Só oldatot, Salvus vizet hogyne lehetne! Honnan vetted ezt a hülyeséget?
2015. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a salvustól rendesen ki is dugul az ember orra?
2015. jan. 28. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet használni.

Jobbulást!

2015. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Embere válogatja, próbáld ki! Amugy mikor nekem be van dugulva, az isten se dugítja ki, nemhogy az orrspray! Vegyél a szádon levegőt, majd kidugul magátol!
2015. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kevertem itthon magamnak orrsprayt, egy kis ecet meg só és forrlt vízből. Valamennyit használ.

Én képtelen vagyok a számon vfenni levegőt, kb 1 perc után kiszárad az egész szám, torkom, nem bírom elviselni ha be van dugulva az orrom. Régebben sima orrspayt hasznaltam, de nagyon rá voltam szokva, ez a sós oldat segített leszokni. Azóta ezt használom, ha meg vagyok fázva, nem szokok rá és lényegesen olcsóbb is.

Ez alapján csináltam:

[link]

2015. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én meg simán használtam a Nasivint..rengetegszer
2015. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én használtam mind a 2 terhességemnél rendes orrsprayt asszem navisint. Mivel nem tudok úgy aludni h a számon vegyek levegőt muszáj volt használni. Semmi baja sincs a gyerekeimnek. Patikus azt mondta csak tengervizeset lehet használni na az semmit sem ért nekem.
2015. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én használtam az előző terhességeimkor és használok most is otrivint. Egy idő után légszomjam van, a torkom is fáj, akkor meg köhögök és még levegőt sem kapok, na akkor mi a jobb... :(


Igaz naponta maximum 2x fújok, de nekem összehúzza a nyálkahártyát és legalább ki tudom magam pihenni, így jobban gyógyulok.


Terheseken nem tesztelik ezeket, és nyálkahártya összehúzó, így valamennyire nem jó, biztosan. De az sem jó, ha szenvedek, és nem gyógyulok. :( Két gyerek mellett meg ez nem opció sajnos, ahogy "kifeküdni" sem tudom.

2015. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!