Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valami nincs rendben a testemm...

Bandyvagyok kérdése:

Valami nincs rendben a testemmel, felismeri valaki hogy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A hasam nagyon hangosan korog, akkor is ha már ettem, és ez már 3 napja van így, néha szúró érzés van a hasamnál, és néha a derekamnál. A hasamat mint ha valami nyomná. Nagyon félek, mert úgy gondolom, hogy ha a hasamhoz és a derekamhoz van köze, akkor az csak műtéttel megoldható. És nagyon félek a műtéttől. 16 éves vagyok, egyszer már írtam ide vakbélgyulladással kapcsolatosan, de kiderült hogy ha az lenne akkor fájna folyton a hasam. Remélem meg nyugodhatok hogy csak meghúztam magam, vagy ilyesmi. Bár már kezdem elfogadni hogy ebből műtét lehet (NEHEZEN)

#szúró érzés #korgó has
2018. szept. 2. 18:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez mind akkor kezdődött, amikor kicsit megmozgattam a testem, és épp a 30. felülésnél tartottam, amikor valami furcsát éreztem a hasamnál. 3-4 napja
2018. szept. 2. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Sérv esetleg?
2018. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hu, most egy percre meg dobbant a szívem, gondolom ezt csak műtéttel lehet meg gyógyítani
2018. szept. 2. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy orvos többet tudna segíteni. Én nem tudom mi lehet a bajod, inkább megnyugtatnálak a műtéttel kapcsolatban, ha ESETLEG arra kerülne sor, bár erre nem tudom mi az esély.

Én 17 éves létemre 3 műtéten vagyok túl (és egy még vár rám), attól függetlenül hogy semmi krónikus bajom nincs, tehát az összes műtét csak úgy jött hogy hopp, most műteni kell. Persze senki nem szeretne idáig eljutni, de ha már egyszer kell, akkor jobb túllenni rajta, mert akkor tudod, hogy most már minden rendben van veled :)

2018. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sérvműtétet már a portás csinálja a kórházakban annyira rutin dolog! :-) Fel sem vágnak, hanem csak egy pár pici lukon intézik! Menél hamarabb mész annál egyszerűbb.
2018. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!