Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopata felismeri a...

Egy pszichopata felismeri a saját betegségét, vagy azt legalább, hogy nincs minden rendben vele?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2017. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok. Akkor nem ismeri fel a sajátját. Gondolom azért, mivel számára ez a normális állapot, aki meg nem ilyen azzal vannak gondok. Emiatt egy másik pszichopata tűnik neki csak normálisnak. Viszont egy depressziós, szorongó embert simán kiszúr, mivel az nem olyan mint ő. Jól gondolom?
2017. máj. 7. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Látom ez a pszichoatás kérdés többször fel volt téve, gondolom te tetted fel többször és azon rágodsz, hogy lehet pszichopata vagy, NEM NEM VAGY PSZICHOPATA. Nem kell különösebben szorongós, depressziós ember légy hogy észre vedd hogy mondjuk a munkatársad pszichopata. Gyanús jel az ha pl. leépítés van és a munkatársad nagyon nyugodt, konkrétan félválról veszi és pont ezért nagyobb az esélye a bentmaradásra, fontos a szakmáknál az, hogy nyugodtan csinálják a dolgukat az emberek, jobb az esélye egy pszichopatának hogy jobb munkát végez teljesítménybe mint mondjuk te. Köztudott a stressz kimeríti az embert egy kis idő után. Igen számára az a normális hogy "nyugodt" a környezet és sosem szorong, ez az előnye, ami azért sokat számít, egy két ember (pl. én is) irigyelem hogy sosem szorong, viszont azt már kevésbé irigylem, hogy nem képes a szeretetre, a szerelemre, az empátiára, igen fontos ez az életbe.
2017. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem vagyok pszichopata, mert vannak érzéseim, néha több is mint kéne.

Csak van valaki (vezető pozícióban) aki miatt kérdezem ezt.

2017. máj. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!