Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Forró kajával megégettem a...

Forró kajával megégettem a lábfejemet, mennyi idő mire begyógyul? Fog maradni nyoma?

Figyelt kérdés

Nagyon béna voltam. Lelöktem az asztalról a lasagne-t és a forró sajt megégette a lábfejemet.

Most egy kb 7 centis csíkban hólyag van rajta. Már nem igazán fáj, csak zuhanyzáskor a meleg víztől.

Várjam meg amíg kifakad? Az mennyi idő? És utána fog látszani, vagy mennyi idő után tűnik el?

Előre is köszönöm!!!



2018. szept. 8. 05:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lásd google: megégett bőr kezelése otthon
2018. szept. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá kötést, sebtapaszt, hogy ne fertőződjön el, a hólyag majd szépen leapad a kötés alatt és utána elkezd gyógyulni, elég hosszadalmas lesz, nekem 2 hét kellett mire egy ilyen hólyagos égés rendbejött.
2018. szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm a választ!


1. Válaszoló: Utána néztem, nem az volt az első, hogy kiírtam ezt a kérdést. Csak én a saját esetemre szerettem volna tanácsot.

2018. szept. 8. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszadó jól írta, kösd be, hogy ne fertőződhessen el. Szerintem nem fog nyoma maradni.
2018. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már kifakadt, remélem tényleg nem marad nyoma😓 Igaz, nem olyan helyen Van, ahol feltünő lenne, de azért jó lenne, ha éltünne, vagy legalább nagyon halvány lenne
2018. szept. 11. 04:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt égési foltom ami 1 év után múlt el, addig fehér csík volt a helyén.
2018. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már gyógyulgat :)
2018. szept. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!