Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy lépjek túl a balesetemen?

Kocsisbarbi kérdése:

Hogy lépjek túl a balesetemen?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, versenyszerűen kerékpározom és balesetem amelyben elvesztettem felül 3 fogam. Korona kerül rájuk de nem tudom elfogadni hogy nem igaziak a fogaim. Mit tegyek?

2018. szept. 15. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsok? Hidd el, meg fogod szokni, es semmi nem fog latszani belole, h mu vagy nem (kiveve, hogyha rosszuk csinaljak meg,eltero lesz a szin, vagy valami.) En most vagyok 19 es mar 11 fogam mu, es nem is veszem eszre, sot.! Szeretem oket, mert tul hamar romlanak a fogaim. Szovl, hajra, majd sikerul tulleni rajta!

Mindenkinek nehez felfogni hogy elvesztette az egeszseges (vagy nalam eppen nem) fogait.

2018. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez most nem vigasztal, és sajnálom hogy ez történt veled. Főleg ha eddig büszke voltál a mosolyodra, de! Paradigma váltás! Örülj neki, hogy nagyobb bajod nem lett! Lebénulhattál volna egy súlyosabb esésnél. Képzeld el, azt az élethelyzetet, és vedd észre hogy kutya bajos sincs, ahhoz képes, aki innentől fogva tolókocsiban tölti az életét. Ugyanúgy szép az élet, ugyanúgy versenyezhetsz, csinálhatod azt amit szeretsz. Mellesleg ma már nagyon szép fogakat tudnak csinálni. Ne aggódj, pár hét és el is felejted, hogy nem eredeti!
2018. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát amikor nekem kitört a fogam a számlát nehezebb volt feldolgozni mint magát a kitört fogat :D


Az elején furcsa volt a fog de 1 hét alatt megszoktam, most meg már el is felejtettem, látva a kérdést akkor ugrott be, hogy van műfogam de senki nem mondja meg soha.


Szóval nyugi, senki nem fogja tudni, hogy nem igaziak és idővel Te is el fogod felejteni ezt garantálom!


A kerékpársporttal meg elkerülhetetlen előbb utóbb a fogtörés,repedés,kitörés stb....


Amúgy fiú létedre szép neved van Barbi :D

2018. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a húgom gyakorija :D
2018. szept. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!