Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csuklótörés után mi számít...

Csuklótörés után mi számít normálisnak és mennyire szabad terhelni?

Figyelt kérdés
Július végén eltörtem a csuklómat, nem kellett műteni és a helyzethez képest minden jól alakult. Nem kaptam gipszet, hanem rögzítőm volt, amit a héten szerdán levehettem. Az én dokim szabin volt és a másik doki először azt mondta tornáztassam otthon, majd kértem írjanak ki gyógytornát... Másnap elkezdtem dolgozni. Raktárba dolgozom, ahol megrendeléseket állítunk össze, próbáltak könnyű munkát adni. De a kezem egyfolytában fel van dagadva és a törés helyén lila-piros, fájdalmas. Gyógytornát csak legkorábban 2 hét múlva tudom elkezdeni, mert 4 után nincs üres helyük. Nem tudom mi tévő legyek. Menjek vissza a dokihoz? Normális, hogy napi 8 órába erőltetem a kezem? Normális, hogy a lila? Mit szoktak ilyenkor tanácsolni az orvosok? (Külföldön élek és nem kaptam semmi felvilágosítást) Válaszokat előre is köszönöm!

2018. szept. 16. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem jó, hogy dagadt és lila! Teljesen kímélni kellene! Nem tudom, hogy az hogy lenne megoldható egy ilyen munkahelyen. Talán, mint eddig...
2018. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A munkahelyem a közvetlen főnökeim így is a legegyszerűbb munkát adják nekem. De azért 7-8 hétig nem használtam, nem mozog rendesen a csuklóm és hiába használok rögzítőt arra a 8 órára így is lila és fáj. Köszönöm a válaszod!
2018. szept. 16. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
én 3 hónapig táppénzen voltam, amikor eltört a csuklóm
2018. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!