Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Anyu nem visz el orvoshoz mit...

Anyu nem visz el orvoshoz mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez történt velem https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek.. de anyu nem visz el orvoshoz. Azt mondta hogy csak a hormonok csinálják velem ezt meg a vernyomasom ingadozik és mert meg nem állt be a menszeszem. Ez tényleg igy van? Vagy szerintetek is el kellet volna menni mar? Nemtudom mit csináljak :(

2018. okt. 1. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmész legalább a háziorvosodhoz, és ha szükségesnek látja akkor beutal, továbbküld a megfelelő helyre. Ha megoldható, akkor iskolaidőn kívül menj, nehogy rád fogják hogy csak lógni akarsz meg szimulálsz, ha ennyire nem együttműködőek a szülők.
2018. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 whiteno ***** válasza:
8%
Jajj szegenyem nee felj minden ugy tortenik ahogyan megkell hogy tortenjen,maskepp miert tortenhetett meg?meg ha rossz is!!de ha annyira fontosnak erzed megnezetni van labikod fuss gyorsan.baar nem tudom az orvosok ritkan adnak jo hirt😯elotte semmilyen szokatlan elmenyed nem volt?
2018. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyedül nem tudsz menni? Ha meg most is azt érzed, hogy valami nem oké, akkor nagy felelőtlenség lenne nem elmenni.
2018. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hello, hány éves vagy? Hogy mitől fájhat a fejed, annak ezernyi oka lehet; nem biztos, hogy azért mert még nem állt be rendesen a mensid (lehet én vagyok tájékozatlan, szóval ne vegyél rá mérget; de tuti, hogy ehhez nincs köze). Szóval, mondjad nyugodtan anyudnak, hogy te másra gyanakszol; muszáj kivizsgálni. És ha a hormonok is csinálják, meg a vérnyomásod ingadozik; még azzal is el kell menni!! Egyszóval mindenképp!
2018. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát leht megoldhato lenne hogy egyedül mennyek. Igen el szeretnék menni mert félek hogy bevérzés keletkezett vagy vérrög. Azt mondták valószinű az eselye a bevérzésnek. Esetleg beszéljek az iskolaorvossal?
2018. okt. 1. 17:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom próbáltam de azt mondja hogy de csak az miatt. Amugy köszi mindenkinek a valaszat meg varom.
2018. okt. 1. 17:38
 7/11 anonim válasza:
Az iskolaorvos jó ötlet, azt nem tilthatja meg senki sem.
2018. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor majd holnap felkeresem az iskola orvost hogy szerinte mi lehet a háttérbe és mit javasól. Amúgy is mennem kell a hpv vakcináért hogy megkaphassam. Mindenkinek ment a zöld pacsi
2018. okt. 1. 17:51
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, istenem... :D "Anyu nem visz el orvoshoz." Szakadok. :'D
2018. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 9-s ha kiderül hogy beverzés van akkor is szakadni fogsz?
2018. okt. 1. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!