Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Voltatok már gipszben fürdőben...

Voltatok már gipszben fürdőben, strandon? Mennyire megoldható?

Figyelt kérdés
Kiment a bokám, bokaszalag húzódásra kaptam gipszet. Könnyített, műanyag, lehet rajta járni, csak boka felettig ér. Egyáltalán nem fáj, teljesen jól tudok benne menni, jövőhét elején vennék le, már hetek óta rajtam van. Hétvégén viszont megyünk az Aquaworldbe és én is szeretnék ugyanúgy csinálni mindent, mert tudnék is. Mit lenne érdemes esetleg rárakni a gipszre? Vagy az sem érdekel, ha átázik, mert úgyis levennék már, csak abban bízom, hogy ezek a műanyag, könnyített gipszek nem jönnek-e szét a vízben, mert azzal lehetne probléma. Amúgy rámszólnának ott? Aki volt már így strandon, mondjátok el légyszi hogy hogy és mi volt. Egyébként azért is merült fel bennem az egész, mert már többször láttam strandokon gyerekeket gipsszel fürdeni, de inkább kézen. Könnyítettel még csak úgy simán is, de általában volt rajtuk zacskó. A hagyományos fehérrel gondolom nem működne sehogy, mert az tuti szétmálna, ez a műanyag könnyített csak nem.
2018. okt. 3. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Be algasodik a műanyag gipsz. Azért egy aquaworld nem egy olyan program, ami halaszthatatlan.
2018. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En nem ajanlanam hogy bemenj vele a vizbe....nekem is volt bokatores miatt a labam konnyitett gipszben, napztamtam a strandon,logattam az e abam a vizben, de nem tettem bele a gipszelt labam, megvizesedik a tomes es bor problemakat okozhat...
2018. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fontos program így az ősz közepén...
2018. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, hogy bevizesedik, de a gipsz alatt szét fog ázni a bőröd, mert nem tudod onnan kitörölni a vizet, ráadásul a gipsz nem is hagyja a szellőzni. Azzal sem árt tisztában lenni, hogy vízben alapból nehezebb mozogni, hát még gipsszel! Olyan lesz mintha horgonyt kötöttek volna a lábadra.
2018. okt. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!