Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért szorul rá néha az ujjamra?

Miért szorul rá néha az ujjamra?

Figyelt kérdés
Néha lecsúszik az ujjamról az eljegyzési gyűrűm, de néha úgy rászorul, hogy alig jön le, és teljesen sebes a kezem. Mitől lehet?

2018. okt. 9. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom segít e

Nekem tavasszal valami akkor virágzó növényre lehetek allergiás vagy érzékeny,duplájára dagad a kezem.En is a gyűrűvel szoktam nézni van hogy mégsem tudom mozdítani máskor meg szinte olyan nagy h magától elfordul az ujjamon. Nyáron a melegtől dagad be.... éjszakára lemegy róla

Mit csinálsz amikor bedagad a kezed ? Nem lehet hogy a mosogatószer vagy valami más vegyszer allergiás reakciója? Van olyan mosogatószer amitől barátnőm keze folyamatosan sebes volt ,tesómnak az új öblítőtől lett sebes a keze

2018. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hőmérsékleti változás miatt lehet.
2018. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Hőmérséklet, vizesedés.
2018. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mosogatáskor, fürdésnél mindig leszoktam venni.

Köszönöm a válaszokat!:)

2018. okt. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!