Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Help! Ez vajon varrásra szorul?

Help! Ez vajon varrásra szorul?

Figyelt kérdés

5-6 óra körül vágtam meg a lábam.

Akkor vérzett aztán tettem rá zsepit és annyiban hagytam.

Most leszedtem és megint vérzik.

Ugye ez nem szorul varrásra?

[link]



2016. márc. 16. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sebtapasszal azért próbáld meg össze húzni mert így heges lesz. Sebet vrrni meg tudtommal csak a sérülést követő 6 órában lehet. De ez még nem éri el azt a szintet.
2016. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy is. Nem szorul varrásra. De ahogy #2 írja, húzd össze, vagy nagy lesz a heg. Meg tisztítsd ki, ne zsepit tegyél rá...

Minek vagdosod magad?

2016. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Menj el orvoshoz.. legalább látja majd a többi vágást is a testeden és hátha elküld egy megfelelő orvoshoz aki tud segíteni a mentális bajodon. De nem is értem most miért pánikolsz, hogy össze kell-e varrni.. hisz az a célod, azért vágod meg magad, hogy nyoma legyen.

Gondolom ez is a te kérdésed:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__7..

2016. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

2. válaszoló vagyok.

Mi ezzel a célod? Olyat akarsz amit varrni kell?

Mutassak? Az én testemen sok csúnya heg van de nem zért mert hisztis gyökér voltam és vagdostam magam.

Majd rájössz ha felnősz és nem tudsz mit kezdeni a hegekkel.

Ha nem vesznek fel sehova dolgozni mert látszik hogy egy senki vagy.

Idióta

2016. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Édes istenem...

Azért kérdeztem,mert jelentem így egy nap után még mindig vérzik és azt mondta az egyik haverom,hogy menjek vele kórházba.

Nem tudom miért kell támadni...

2016. márc. 17. 19:26
 7/7 anonim válasza:
Látom hogy most már nem aktuális így pár hónap elteltével. Viszont adnék egy tanácsot. Ja máskor is megvágod magad akkor semmiképp ne hagyd hogy az amivel a vért leszeded magadról illetve megpróbálod elállítani beleragadjon a sebbe, mer fel fogja újra szakítani. Emiatt fog ismét vérezni. Amúgy valami tziszta anyagot javasolnék erre a célra. semmiképp ne hagyd órákig rajta megrt beleragad. Adj a sebnek egy kis levegőz. Ugyanis levegőn gyorsabban gyógyul.
2016. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!