Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » [LÁBTÖRÉS] Szerintetek ez...

[LÁBTÖRÉS] Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A doki azt mondta 3 hét fekvőgipszet kapok.De 1 hét után leszedte a fekvőt és most járót kaptam 3 hétre. Sípcsont és lábfej törésem van, azt mondta járkáljak a lakásban. Egyáltalán nem tudok rá állni , rá nehezkedni.


Tehát úgy lett volna, hogy 3 hét fekvő és 4 hét járó

Ennek ellenére. 1 hét fekvő 3 hét járó


Jelenleg a törés 10 napos, és már járót kaptam. Mint mondtam nem tudok ránehezkedni, semmi. Szerintetek így kéne lennie, vagy valóban már járkálnom kéne vele? Ezek mellett ínszalag szakadásom is van.


Jövő héten suliba is kéne mennem, ami 4 emeletes, nincs lift. Lehetetlenség hogy így én ott tudjak lépcsőzni.


A járó gipszet várhatóan okt.29-én szedik le



2018. okt. 10. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg a dokinak, hogy nem ebben egyeztetek meg és hogy jelenleg egyáltalán nem tudod terhelni.
2018. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem megegyezés kérdése, alapesetben nincs 7 hét gipsz... egy hét fekvő, 3-4 járó.
2018. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Ha a kérdező szerint a doki mondott valamit és most hirtelen mást csinál, akkor is kérdezzen rá, hogy ez most mi?


Max. a doki elmagyarázza, amit te írtál, de akkor meg ne mondjon mást az elején.

2018. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem oktober 5.en mutotek azt mondta a doki 1 het fekvo 4-5 het jaro.. 10.en mentem volna varratszedesre meg gipszcserere.. de egyeb okok miatt tegnap voltam.. 4 het jarot kaptam amire ma meg nem alhatok ra.. majd csak holnap reggel ovatosan.. meg azt mondta a doki hogy ha mar setalok vele ne hosszu tavot (pl ha lehet ne setalj 5 kilometert xd) a doki meg biztos latta a gyogyulast vagy idk de jobbik esetben tudja mit csinal.. ha nem tudsz vele setalni se semmi menj vissza mond el a panaszod.. ne jarj ugy mint en... en egy evig szalagszakadasal porclevalasal es begyulladt szovetekel jarkaltam futottam fociztam xd
2018. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!