Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fekvőgipszet kaptam, mankóval...

Fekvőgipszet kaptam, mankóval közlekedhetek-e?

Figyelt kérdés

Nem tört el a bokám, csak zúzódott, viszont fekvőgipszet kaptam, de fontos lenne elmennem ügyet intézni.

Kérdésem az, hogy mankóval elmehetek-e?

Illetve ha igen, akkor a lábamra mit tudnék felhúzni?


A válaszokat előre megköszönöm!


2018. okt. 16. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott. A láb lógatása nagyon nem tesz jót. Ha nagyon muszáj elintézni esetleg egy kerekes széket nem tudsz kölcsön kérni? Láb felemelve persze.

Én így mentem az utolsó egyetemi vizsgára.. Vizsga előtti nap törtem el... ( kórházban adtak egy napra kölcsön)

Ha lógatod a lábad nagyon be fog dagadni.. Nem kellenes érzés..

2018. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ha nem olyan hosszú időre mész el, és tényleg nem teszed le egyszer sem a lábad, akkor oké, mivel nem olyan súlyos a sérülés, de lehet, hogy egy kerekesszék jobb lenne. Délután elég meleg van, szóval az is lehet, hogy semmit nem kell felhúznod rá, de reggel még minimum egy zoknit az elejére szerintem húzzál. Amúgy mi történt? Mennyi időre kaptál fekvőgipszet? Utána kapsz járót?
2018. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bajnoki meccsem volt(foci), és lefutottam a gyereket, ő meg nyújtott lábbal utánam csúszott, a bokám meg kifordult. Egyből feldagadt. 1 hétre kaptam, és nem lesz utána járó. Ez csak olyan elővigyázatosság miatt van, hogy véletlenül se tudjak labdába rúgni a következő egy hétben(mert ha nem lenne rajtam nem bírnám ki).


Délelőtt lenne a dolgom amúgy, és köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. okt. 16. 23:54
 4/5 anonim válasza:
Sikerült elintézni? 😁
2018. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, mankóval megoldottam, kocsival meg elvittek meg elhoztak ahova mennem kellett😀 Nagynehezen ratudtam huzni egy zoknit a gipszre😂 es koszonom a valaszokat!!
2018. okt. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!