Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek volt bokatörèse?

Kinek volt bokatörèse?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyik nap elestem ès a traumatológiai vizsgálat során kiderült hogy bokatörèsem van. Szerencsère nem mozdult el a csont. Gipszet kaptam. 2 hèt múlva megyek vissza. A kèrdèsem az lenne aki járt már így milyen gyorsan gyógyult meg. Meddig volt gipszben? 1cm- és nekem a törès. Addig kell gipszet viselni mintha elmozdulás lenne a csontoknál. Válaszokat előre is köszönöm

2018. okt. 19. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt. 3het fekvo, majd 4 het jarogipszet kaptam :)
2018. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy olyan sokáig kell. Neked elmozdult a csontod?
2018. okt. 19. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt általános sulis koromban mert gyorsan futottam le az emeletről a lépcsőn.


Nekem brutál bedagadt így nem mozdult el de a fájdalom az kemény volt :)


Már nem emlékszem meddig voltam gipszben/nyugalomban de jó ideig és utána is kellett idő amíg terhelhettem.

Azóta ropog a bokám :D

2018. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1 hét fekvő és öt hét járó. Te hogy állsz?
2018. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. hètnèl tartok. Fekvő gipszem van. Jövő héten megyek vissza állítólag már kapok járót az utolsó két hètre
2018. nov. 15. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Na milyen lett a bokád?:) Én nem rég lettem ilyen "szerencsés" hogy eltört a külbokám
2020. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!