Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Begyulladt a combom most...

Mate Kanizsai kérdése:

Begyulladt a combom most pedig a vállam a propitól. Mit javasoltok? Probàljam meg mégegyszer de most seggbe vagy hagyjam mert szar a cucc. Minden steril! A tren nem gyuladt be!

Figyelt kérdés
Edzés, gyulladás, injekció, propionate

2018. nov. 25. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
És a farkad feláll még? :-D Áááá de nagy az Isten állatkertje. Mi lenne ha normálisan edzenél? Csalás nélkül? Úgy, hogy nem teszed tönkre a testedet? Ja, hogy ahhoz dolgozni kellene...
2018. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényleg steril cuccokat használtál és normálisan adtad be az intramusc injekciót nem gyulladna be. Hibák lehetnek túl vastag tű, túl gyors beadás, nem megfelelő sterilitás, nem szívtad vissza beadás előtt, stb.
2018. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az hogy van erekcióm vagy nincs az teljesen mindegy, a tren nem gyuladt be, azért olyan valaki tanácsára lennék kiváncsi aki használta és több éves tapasztalata van benne
2018. nov. 25. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg egy modrátor takarítására lennék kíváncsi. :-D Jó hogy nem azt kérdezed meg, hogy hogyan add be magadnak a heroint. :-D
2018. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszik, és nem értesz egyet akkor lapozz tovább, tudom hogy kell beadni, tudom hova kell, egy ideje csinálom de kiváncsi lennék miért gyullad be és miért csak a propi.

Szeintem köze nincs a droghoz.

De szerintem te életed be nem edzetél ugy hogy légyszives akkor ne itt osszad az észet!

2018. nov. 26. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:

A heroin és ez is totálisan illegális. És mind a kettő rohadtul káros. Csak ennyi közük van egmáshoz.


Arról meg lehetne vitatkozni, hogy ki edz és ki nem. Én nem keveset SPORTOLTAM életemben, amihez nem kevés edzés is társult. Ami meg téged meg az edzést illeti, szteroiddal minden hülye gorillaméretűre tud nőni. Ez nem teljesítmény.


Egyébként az a baj a magadfajtával, hogy egészen addig rohadtul nagyfiú amíg a tetteinek a követezményeivel nem kell szembesülnie, aztán meg mindenki hibás lesz csak ő nem. Kíváncsi vagyok, hogy mire fogod fogni, amikor jelentkeznek a komolyabb szervi manifesztációk.

2018. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van valamilyen szinten! Tudom hogy milyen veszélyeket hordoz, ha ugymond csalni akar az ember annak meg van az ára! De már elkezdtem és csinálni fogom, akkor légyszives segíts azzal a tudással ami a birtokodban vagy csak szimplán hagyd rá az emberre jön majd valaki olyan aki tud és akkar is segíteni
2018. nov. 26. 00:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Jujj de irigy valaki 😂 #6
2019. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!