Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon bevertem a fejem és...

Nagyon bevertem a fejem és semmire sem emlékszem. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt éjszaka bulizni mentünk. Nagyon sokat ittam és betéptem. Miközben vártam a soromra az illemhelynél elszakadt a kép. Utána már csak arra emlékszem, ahogyan a barátaim ápolgatnak... Elmesélték, hogy ott a mosdó előtt összeestem és nagyon durván bevertem a fejem, utána rengeteget hánytam és állításuk szerint olyan voltam, mint egy "rongybaba". Semmi életjelet nem adtam magamról, nem reagáltam semmire... így telt el több, mint két óra. Ez ugye két napja volt, de azóta is nagyon fáj a fejem, egyfolytában fáradt vagyok, be vagyok lassulva és az agyam sem működik a legnormálisabban... Nem tudom mit kellene tegyek, hogy visszakerüljek a régi állapotomba...

Nagyon sokat tanultam a történtekből. Tudom, óriási nagyot hibáztam, szégyellem és bánom az egészet...

17/F



2018. nov. 30. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezzel orvoshoz kell menned! - mint minden eszméletvesztéssel járó esettel
2018. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Agyrázkódásod lehet, kellene egy koponya CT, vagy legalább egy rtg. Menj orvoshoz, nagy baj is lehet!
2018. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamo77db ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz. Ennél jobb tanács nincs. Ja és nem kellene inni, mint az állat!
2018. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

... nem tudom, hogy a haverok miért nem hívtak akkor mentőt?! Meg is halhattál volna!

Még most is lehet, hogy veszélyben vagy, ha mondjuk elpattant egy kicsike ér, és lassan vérezget belül. Életveszélyes!

2018. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz hogy nagyon beverted a fejedet részegen, nem kell ecsetelni hogy mi mindentől voltál még beállva és szeretnéd ha megnéznék. Uzsgyi.
2018. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt már hasonló kérdés, nem is olyan túl rég. Hiába dumáltuk neki, hogy nem értjük, miért nem ment-vitték kórházba, hajtotta a maga kérdését, mitől lesz otthon jobban.

Neked is csak annyit lehet tanácsolni: NÉZESD meg magad, ha azóta sem javulsz! Úgy látom, túl könnyedén veszitek, de ha vérrög van az agyadban (ettől is lehetsz rosszul két nap után is), annak beláthatatlan következményei lehetnek.

Nem értem, hogy lehet valaki ennyire hülye, már ne is haragudj!

2018. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem haragszom az engem szidó hozzászólások miatt, mert valóban az én hibám. Orvoshoz nem akarok elmenni, mert ahhoz a szüleim is meg kellene tudják, hogy mi a helyzet... azt meg nem akarom. Viszont lassan 72 óra eltelt. Ha eddig nagyobb gond nem volt, akkor nem olyan veszélyes, ugye?
2018. nov. 30. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
mond meg, hogy elestél, és megütötted a fejed, és menj el kivizsgáltatni, ügyeletre is mehetsz holnap reggel. Reméljük, semmi rossz nincs ott, de jobb a békesség.
2018. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2018. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, most már jobban vagyok. Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!