Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vágott seb helyén maradt...

Vágott seb helyén maradt csomó normális?

Figyelt kérdés

6 hete megvágtam az ujjam egy éles késsel, ami mára már begyógyult. Betadinozva is volt.

Viszont egy kisebb csomó maradt ott a bőr alatt. Eleinte kicsit zsibbadt is a ujjam és nagyobb is volt a csomó. Most viszont valamiért nem akar lelohadni/eltűnni. :(


Ez így normális és csak türelmetlen vagyok?



2018. dec. 3. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, normális. Nem tudom, hogy később lassan elmúlik-e majd, de ismerek olyat, aki szintén elvágta az ujját és ugyanígy maradt ott valami csomó legalábbis egy ideig. De nem kellett újra felnyitni és megint összevarrni, vagy ilyesmi.
2018. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 éve munkahelyen (étteremben mosogatás) én is durván megvágtam a bal kezem középső ujjának felső percét egy törött pohárral. Kórházba vittek, össze kellett ragasztani. Még most is látszik, van egy kis csomó.
2018. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!