Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevertem a fejem. Mennyi az...

Bevertem a fejem. Mennyi az esélye annak, hogy agyrázkódasom lesz?

Figyelt kérdés

Éppen elutaztam és a szallason történt szóval különösen rossz lenne. Ahogy álltam fel eléggé belevágtam egy polcba. Egy pillanatra megyszedultem és nagyon fájt, de egy pillanat volt az egész. Kb 5 percre történt. Már csak egy kicsit érzem, csak bepanikoltam, hogy nehogy agyrazkódásom legyen. Ha olyan ütés ért hogy hirtelen elegge fájt és elszedultem és most már csak enyhén érzem akkor mennyi az esély erre? Illetve milyen mértékű lehet. Nagyon félek a hanyastol és a komolyabb rosszulletektol, holnap már haza utazok de nem tudom hogy bírnám ki ha rosszul lennék végig. Ha van is baj akkor van esély rá hogy kialszom és a rosszullet durvább uteseknel szokott jelentkezni vagy elég neki ennyi?

Nem volt olyan kicsi mert még mindig érzem sajnos meg mar a paniktol kezd az egész fejem fájni. Igyekszem legalább megnyugodni es nem bevonzani semmit.


2018. dec. 15. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Atyaég, de nyámnyila vagy....

Egyébként az agyrázkódás nem "lesz". Az vagy kialakult az ütés pillanatában vagy nem. De ha ennyire rágörcsölsz, akkor tuti hányni fogsz.

2018. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!