Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem a jégpályán és annyira...

Elestem a jégpályán és annyira megütöttem a hátam és a fenekem között és nemtudok járni minden egyes apró mozdulat fáj mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sos mert holnap korán kelek munkába csak hogy meg nemtudom hogy oldjam meg az egészet jelenleg ágyban fekszem nemtalalom a helyem minden pózban csak ordítanék voltam surgoseggin de annyira nembirtam már h haza jöttem előttem millió nép mit csináljak?:( köszi ha válaszolsz 19/L

#fájdalom #törés #csonttörést
2018. dec. 15. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, magánba nem tudsz menni valahova? Egy röntgent mindenáron el kell intézni valahol. És addig is próbáld minél kevésbé terhelni.

GP-nél voltál, vagy szakorvosnál?

2018. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudjanak már, de hogy a rákba állapítják meg röntgen nélkül, hogy biztosan nincs eltörve?! Keress egy másik dokit... PARACETAMOLT meg szedje ő inkább.!
2018. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
AE-n voltam de konkrétan úgy 5 perc alatt letudtak először behívtak 2 óra után azt hiszem és megmérték a vérnyomásom és annyit mondtak hogy “valszeg nincs eltorve fájdalomcsillapító de azért megvizsgálnak várjak oda kint a felszólításra” akkor elgondolkodtam hogy vajon hogy tudta ezt megállapítani egy vérnyomás merővel na sebaj vártam a következő felszólításra majd oda tipegtem bezárta az ajtót meg kert hogy húzzam le a cipőm sírva nyögve jujjgatva eleget tettem a parancsára majd levetette a pólómat aztan kérdéseket rakott fel elmagyaráztam mindent es hozza tettem hogy “csak kerem ne mondja hogy fájdalomcsillapító mert nem hat főleg nem a paracetamol” azután minden ilyen mozdulatokat el kellett végeznek csak hogy semmit sem tudtam a fájdalomtól ami nem igazán jó jel na mindegy feltöltöttem majd annyit mondott hogy vegyek be 2 ismétlem “KÉT” PARACETAMOLT az után nem tudtam sírjak vagy nevessek úgyhogy sírva és konkrétan nevetve jöttem ki hogy meg is mi a f.. történt? Álmodom? Aztán elmeseltem a barátomnak aki ki meredő szemekkel nézett rám na mindegy körülbelül ennyi történt....nemtudom mit tegyek meg mindig nem javult a fájdalom :(
2018. dec. 16. 20:34
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Akkor viszont meg kéne próbálnod a háziorvost, és kiverni belőle egy beutalót, legalább egy röntgenre. Csak ne hagyd magad lerázni..
2018. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%

"Angliában vagyok ahol az orvosok csak mindenre “PARACETAMOLT” ajánlanak ... minden vizsgálatra rosszul reagált a testem azaz törés jele el sem küldtek röntgengre de sikerült megállapítani hogy nincs eltorve PARACETAMOL ... majd annyit mondott hogy vegyek be 2 ismétlem “KÉT” PARACETAMOLT"

És még azt mondják, hogy a magyar egészségüggyel van baj. :)

2018. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!