Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem a jégpályán és annyira...

Elestem a jégpályán és annyira megütöttem a hátam és a fenekem között és nemtudok járni minden egyes apró mozdulat fáj mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sos mert holnap korán kelek munkába csak hogy meg nemtudom hogy oldjam meg az egészet jelenleg ágyban fekszem nemtalalom a helyem minden pózban csak ordítanék voltam surgoseggin de annyira nembirtam már h haza jöttem előttem millió nép mit csináljak?:( köszi ha válaszolsz 19/L

#fájdalom #törés #csonttörést
2018. dec. 15. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit lehet mondani? Ha reggelig nem javul, akkor röntgen kell, de nem hetek múlva, hanem minél előbb. Így nyilván nem fogsz tudni munkába menni.
2018. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én 2 napja estem bicajjal a térdemre, aznap alig tudtam mozgatni a lábam, most már csak arra érzékeny ha rácsapok enyhén. Szerintem ne menj holnap munkába, ha olyan a munkád ahol mozogni kell. Fájdalomcsillapító talán segít, de nekem nem sokat segített.:/
2018. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A munkám nagyon pörgős konkrétan szaladgálni kell csakhogy én tipegek és jelenleg Angliában vagyok ahol az orvosok csak mindenre “PARACETAMOLT” ajánlanak csak hogy nekem semmilyen fájdalomcsillapító nem hat, ez a fájdalom meg kibírhatatlan se ülni se állni se feküdni :(
2018. dec. 15. 23:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami általános gyulladáscsökkentöt, fájdalomcsillapitot nyugodtan használj (Pl Aszpirin).

Nem igazán értem a sérülésed. "hátam és a fenekem között". Ráestél valamire azon a részen, vagy elestél és ott érzed leginkább?

2018. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valahol a hatsom felett és korlátozza a mozgásom és minden egyes mozdulatnal ki hullik egy könny már bevették egy Ibuprofen de hat olyan fájdalmas van hogy 1 gyógyszer lehetetlen hogy ennyitse
2018. dec. 15. 23:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megsérült az ágyéki csigolyaszakasz, azzal pedig nem érdemes szórakozni.
2018. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Voltál röntgenen? Eléggé valószínű, hogy eltört.
2018. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nincs elváltozás vagy is én nem látom hogy lila volna vagy valami viszont túl vagyok a nehéz éjszakán kb olyan 15x kellhettem fel fájdalom miatt és meg mindig nem javult
2018. dec. 16. 10:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kellene csinálni egy röntgent! Repedés, törés, zúzódás, ficam, bármi lehet..
2018. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most jöttem az orvoshoz minden vizsgálatra rosszul reagált a testem azaz törés jele el sem küldtek röntgengre de sikerült megállapítani hogy nincs eltorve PARACETAMOL csakhogy én sírva jöttem haza se beszállni a kocsiba se kiszállni se jarni se semmi pedig nem a labam faj valaki adjon ötletet mert meg örülök !!!!:(
2018. dec. 16. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!