Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meghúztam a derekam pár...

Meghúztam a derekam pár hónapja, segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Súlyemelő vagyok, a nyáron meghúztam a derekam, pihentettem is egy ideig, elmúlt de azóta rendszeresen előfordul hogy egy gyakorlat után fáj a derekam. Tudtok esetleg valami jó ízület és/vagy izom erősítőt ami nem dopping listás? Nagyon fontos lenne hogy januárra felépüljek teljesen. (övet használok szóval azt ne írjátok)

2018. dec. 20. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Csontkovács. Ha budapesti vagy környéki vagy, Gerencsér Sándort tudom ajánlani.
2018. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Januárig semmilyen izomerősítő vagy izületvédő nem fog hatni.

Szerintem járj el masszásra és gyógytornára. Ha ilyen gyakorlatokat végzel, akkor nem mindegy, hogyan nyújtod ki utána az izmokat.

2018. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nagyon messze lakok pesttől és itt egerszegen nem igen tudtak jót javasolni.


2. Tudom de ha javasolna egyet valaki eltudnám kezdeni szedni

2018. dec. 20. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gőzöm sincs, hogy doppinglistás-e, de a terapeutám (ő gyógymasszőr, manuálterapeuta és személyi edző is többek között) az Arthroxon Plust javasolta nekem. Mondjuk az én problémámra a GAL féle kollagén peptid jobban bevált.

Viszont ha nem hozod magad rendbe, akkor akár a hátralévő életedre kiható sérülést szenvedhetsz. Ha elég fontos neked az egészséged is a sporteredmények mellett, akkor muszáj lenne egy jó szakembert keresned.

2018. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok súlyemelő, de egyszer úgy meghúztam a derekam, hogy minden lépés kínszenvedés volt, aludni alig tudtam napokig. Nekem a fekete nadálytő krém segített, bár utána egy évig kb velem is előfordult hogy ha megerőltettem, újra fájni kezdett.
2018. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!