Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elrepdt a bőröm? Mi lehet a...

Elrepdt a bőröm? Mi lehet a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ma egy hosszabb ülés után felállva azt vettem észre,hogy egy óriási vértócsa van alattam.Gyorsan levetkőztem és megnéztük és a vágányom felső részénél(már majdnem a gerincemnél)van egy vágás szerű két-három centiméteres eléggé mély seb.Nagyon meg vagyok rémülve és a segítségeteket kérném,hogy mit tegyek vele,menjek-e orvoshoz,ha menjek milyen orvoshoz menjek,tegyek-e rá valamit,vagy,hogy eggyáltalán mi ez,mitől van,és,hogy volt-e ilyen másnak is ilyen vagy hasonló.A válaszokat köszönöm

2018. dec. 26. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az nem létezik, hogy elrepedt a bőr.

El kell menni az ügyeletre.

Véletlenül nem egy éles tárgy megvágott csak nem vetted észre, esetlegesen volt ott egy hatalmas pattanás(bár óriási vértócsát az sem okoz)

2018. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nga92 válasza:
Menj orvoshoz
2018. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Genny nem volt? [link]
2018. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!