Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Orrtörés után monokli, nagyon...

Orrtörés után monokli, nagyon csúnyán - mivel tudnám minél hamarabb eltűntetni?

Figyelt kérdés
5 napja történt az eset, hogy megütöttek,CT vizsgálaton voltam, ahol kiderult eltört az orrom. Nem ferdult el, azon formailag nem látszik semmi, viszont nagyon csúnya sötét lila körben vastagon a szemem. A szemgolyóm is véres ezen az oldalon, utcára se merek lépni így, azóta nem mentem dolgozni sem. Az orrom tövén is és a másik szemem alatt is van kisebb lila folt, ezek annyira nem veszesek, de a jobb szemem katasztrofális. Eleinte jegeltem, mostmar langyos borogatást teszek rá (neten olvastam), fekete nadalyto+arnika krémmel kenem, cvitamint szedek napi 2x 1200mg... Ezeket olvastam, az orvos rutascorbint ajanlotta. Érdemes azt szednem? Ahogy olvastam lényegeben az is csak c vitamin.. Kis mennyiségben ráadásul.. De ha segít megveszem. Legyszi adjatok valamilyen tippet, ha van még ezen kívül valami egyáltalán, ami eltűnteti, mert így nem tudok dolgozni menni, nem tudom mikor múlik ez el :( köszönöm
2019. jan. 2. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A fekete nadálytő a legjobb, amit tehetsz rá, de látom, hogy azt használod. Amikor már kezd halványodni, tehetsz rá alapozót, akkor is, ha férfi vagy. Remélem, hogy lett következménye a cselekedetnek arra nézve, aki megütött, hacsak nem véletlen volt.
2019. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nő vagyok, próbáltam az alapozo+korrektor kombot is már, de annyira sötét még most is, hogy ezeken keresztül is atlatszott.. Hát nem tudom akkor, kenegetem, mást nem tudok. Csak nagyon rossz, munkahelyem szempontjából is, mert szégyelltem elmondani a dolgot, így mást mondtam ami miatt nem tudok menni, de ha ilyen lassú ütemben gyógyul, 2het múlva is ronda lesz.. :( A sürgősségin az orvos azt mondta 5 nap... Ennek ellenére halvanyodni se látszik
2019. jan. 2. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!