Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kaptam egy kötést a vállamra...

Kaptam egy kötést a vállamra (vállficam miatt), meglehet valahogy oldani, hogy a pólóm felett legyen?

Figyelt kérdés
Mindenki engem néz a suliban, utcán, mintha nem lenne karom, mivel a pólóm alatt van, ilyen a kötés, hogy nem tudom alávenni a pólóm.
2019. jan. 4. 18:44
 1/7 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, h mi lenne a megoldás, mert napvégén meg nyilván levenném a pólóm, tudnátok ajánlani vmit?
2019. jan. 4. 18:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Letekered, felveszed a pólót és visszatekered. Mondjuk úgy fogsz kinézni mint egy idióta. Ebben a hideg időben lehetőleg még a dzsekit is vedd alá!
2019. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen a felépítése a kötésnek.


ha leveszem a kötést és felveszek egy pólót nem fog kimenni a vállam?

2019. jan. 4. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rögzítő is, mint a képen, akkor úgy, ahogy a képen van, feltéve, ha nem akkora a fájdalom, hogy sehogy sem tudod felvenni a pólód. Vagy egy rendes kötés (géz,fásli) szerű kötés így megcsinálva?
2019. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, fáslis az enyém
2019. jan. 4. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú, akkor szerintem nincs más megoldás, kivéve, ha szerzel egy olyat, ami a képen van, mert ezt nem lehet kívülre rakni. Meddig kell, hogy rajtad legyen? De amúgy ne aggódj, aki megbámul, azzal ne törődj, aki pedig rákérdez, tudja,mi történt, miért van így.
2019. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Horváh Péter válasza:
Szerintem elmondta a doki, hogy a kötést TILOS levenni. A szalagok, izmok, porc stb gyógyulásáig rögzíti a karodat pozícióban. A napi 2 levétel öltözködéshez nagyon rossz ötlet. Komoly következményei lehetnek. Újbóli ficamok/műtét... mi a rosszabb? Ha pár idióta megnéz 2-3 hétig vagy ha műteni kell a szövődmények miatt?!
2020. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!