Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdekes dudor a lábszáron, mi...

Érdekes dudor a lábszáron, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két napja észrevettem, hogy egy nagyon apró, fájdalmatlan, "puha" valami van a lábszáramon. A sípcsonttól kb 2-3 centire. Alap állapotában szinte ki sem lehet tapintani, akkor viszont igen, ha teljesen befeszítem a vádlimat azon a lábamon és végighúzom a kezem a megfelelő helyen.


Helyileg kb itt:


[link]



Igazából a méretét sem tudnám leírni, mert nem egyértelmű csomó, hanem kicsit olyan mint amikor az ember pl. megcsípi a szúnyog, de már a gyulladás lement róla. Egyáltalán nem kötött/kemény vagy ilyesmi, viszont nem a bőr "tetején" van. Beütöttem párszor a lábam azon a régióban, annak lehet esetleg valami nyoma?


Ja amit lehagytam, nyomásra egyáltalán nem érzékeny, pont olyan mint a körülötte lévő többi izomrész. Illetve még annyit, hogy valószínűleg ha másnak megmutatnám hülyének nézne, mert tényleg extrém befeszítésnél lehet érezni/oldalról látni, "alap" állapotban nem igazán.



Előre is köszi a válaszokat L/24



2019. jan. 10. 03:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy képet tudsz küldeni róla? Ez így nem túl világos..De a legjobb nyilván az orvos lenne
2019. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!