Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak, ha fáj, bedugul...

Mit csináljak, ha fáj, bedugult, recseg és csöng a fülem?

Figyelt kérdés

Amikor szipogok, akkor néha szokott egyébként is recsegni.


Tegnap a jobb fülemből kihúztam a fejhallgatót (a kisebb, gumis fajtájút, ami jól illeszkedik a fülbe). Akkor cuppant egy nagyot, mintha vákuum keletkezett volna benne. Eleinte csak bedugult, aztán elkezdett csöngeni. Most már orrfújásnál is recseg. Éjszaka alig tudtam aludni, mert borzasztóan fájt, ha olyan pózba fordultam. Mi a rákos búbánat lehet ez?


2019. jan. 21. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Talan gyulladás. Fül orr gégészeten megmondjáj. Vtál esetleg megfazva mostanaban? Ne szipogj..lerakodik a sok valadek..fijd ki az orrod, esetleg lehet arcureg gyulladastol is.
2019. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!