Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez milyen sérülés lehet?

Ez milyen sérülés lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy le akartam menni spárgába, de véletlenül ráhajoltam a lábamra, és olyan érzés volt, mintha a hátsó combomon belül szétjött volna valami, ami nem csont, de az nem fájt (és semmi rendelleneset nem érzek a combomban /gondolok itt izomszakadásra pl/, csak leírom hátha számít valamit). Az egyetlen következménye ezeknek, hogy a combcsontomnak az a része, amin ülök kb hasonlón fáj, mint amikor izomlázad van. Emiatt néha lépcsőzni se tudok kapaszkodás nélkül, de egy cigánykereket elkezdeni sem tudok,mert akkor szúrósan fáj. (műkorcsolyázom /természetesen most passzolom a jeget/,) és amikor próbálok szárazban dupla fordulatot ugrani, nem megy,kiesik belőle a lábam, mert nem bírom tartani a fájdalomtól... Volt korábban hasonló (kb 2 hónapja), csak akkor ráállni sem tudtam a lábamra, mert ott a térdem is egy UGYANILYEN (kínkeserves) spárgából véletlen kifordulás miatt megsérült. De ott jobban lettem pár napon belül,de azért aggódom, mert holnapra visszakéne szereznem legalább a cigánykereket... Valakinek van ötlete, hogy ez micsoda???

2019. febr. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz :(
2019. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Meghúzódhatott az izom.

Ha máskor is jártál már így, nem kellene erőltetni azt a spárgát. Vagy sokkal óvatosabban! A bemelegítés fontos.

2019. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat☺️ az első sérülésig nagyon jól ment a spárga. Aztán egészen mostanáig meg sem próbáltam. Lehet, hogy meghúzódott az izom, de a csont fáj...
2019. febr. 24. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2019. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 walkingdeadanna válasza:
szia! ma ugyanez történt velem. a helyzet az hogy 2 nap múlva szalagavatóm van (kán-kánt táncolunk) és nagy szükségem van a segítségre. mit csináljak, ha fel sem bírom emelni a lábam?
2019. nov. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!