Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyanakodjak sérvre?

Gyanakodjak sérvre?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,régebb óta érzek vissza-vissza térően fájdalmat a derekamban, úgy érzem mintha becsípődött volna az ideg, és, talán êgő fájdalommal járna.

Reggel mikor felkeltem, és ültem az ágy szélén, éreztem a farok csontomnál fájdalmat, és egy ponton, nyomásra, fájdalmat érzek.

Segítsetek kérlek, nagyon aggódom


U.i.: túlsúllyal nincs probléma, 185centi/76kg


2019. febr. 26. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Reumatológiára kérj beutalót és időpontot! Kell röntgen, vagy MRI vizsgálat a diagnózishoz.
2019. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tavaly nyáron ugyanilyen panaszaim voltak, mint neked; még az is előfordult, hogy annyira fájt a derekam és az ágyéki rész, hogy azt hittem, megmozdulni nem bírok.

Ahogyan az első írta, kérjetek beutalót, röntgeneztessétek meg a gerincedet! Ha nem találnak semmit, akkor ne hagyjátok annyiban, menjetek tovább MRI-re, nekem is csak az tudta kimutatni, hogy kiboltosulásom van, ami nincs messze a sérvtől, de gyógytornával visszahozható. Januártól járok oda is, és hál' Istennek azóta tünetmentes vagyok.

Menjetek orvoshoz, ne halogassátok!


18/L

2019. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!