Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Láttál már olyat, aki gipszben...

Láttál már olyat, aki gipszben volt fürdőben vagy strandon?

Figyelt kérdés

Múltkor aqua parkban voltunk a családdal, és teljesen meglepődtem, hogy egy gyerek gipsszel (műanyag) a bokáján fürdik és csúszdázik. Mondom ezt hogy, aztán rájöttem, hogy a műanyag lehet nem ázik, málik szét a vízben, de ha jól tudom alapból azt is védeni kell a víztől. Bár ki tudja, lehet van már olyan fajta, ami vízálló.

Olyat már láttam anno, hogy egy fiú a Balatonba gipszelt kézzel ment be, de ráhúztak egy csomó zacskót, hogy ne érje víz (mondjuk az fehér volt), de csak derékig ment be. Viszont hogy lábon, azt nem lehet megakadályozni, hogy ne legyen vizes.

Látott már valaki ilyet vagy esetleg csinált ő vagy a gyereke? Vagy valaki meg tudja magyarázni? Annyira megdöbbentett, hogy azóta sem hagy nyugodni 😃


2019. febr. 26. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én, magamon.


Műanyag "gipsz". Full vízálló. Könnyű. Higiénikus.

2019. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kézen vagy lábon volt gipszed?

Élményfürdőben egyszer láttam egy srácot kezén gipsszel fürdeni.

2019. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is voltam gipszelt labbal strandon, de nem mentem be a vizbe...baratokkal voltam szorakozni
2019. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem fáj az illető keze-lába, akkor legfeljebb azért kell óvni a víztől, mert az nem jó, ha belemegy a víz, aztán nem tud kiszáradni rendesen. De ha nem zárt, hanem ilyen, akkor még ez se gond, mert simán kiszárad:

[link]

2019. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én hatodikban törtem el a csuklomat es pont strandra mentünk osztalykorandulni. Simán furudtem, csuszdaztam meg minden egy zacsival a kezemen. (ami btw kiszáradt szóval elázott a gipsz de semmi baja nem lett így se)
2019. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kiszakadt*
2019. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!