Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintem eléggé beütöttem a...

Szerintem eléggé beütöttem a fejem, de nem fáj semmim, csak kellemetlen volt. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Szóval letört a húzódzkodó rudam ahogy nagyban himbálóztam és bennemaradt a kezemben így a hátamra és a fejemre estem talán másfél méterről. Azt hiszem a fejem épp a szőnyegre esett... Lefeküdtem és 5 perc múlva elmúlt a nyomásérzés a hátamon és fejemen. Utólag csak a hátam fáj egy nagyon kicsit néha, de más nincs. Most olvasom az interneten hogy ez instant agykárosodás úgyhogy nem tudok lenyugodni. Mit kéne tennem? Szüleim nem mondanak túl sokat.

2019. márc. 2. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Aztán hogy olvastad ki hogy instant agykárosodás? :D lehet mert nem írnál ilyen hülyeséget.


Ezt innen távolról lehetetlen megmondani.


Amúgy hogy szakadt le?

2019. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!