Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap délután kibicsaklott a...

Tegnap délután kibicsaklott a bokám, de aztán csak estére fájdult meg. Most annyira nem vészes, tudok vele menni. Muszáj röntgenre menni?

Figyelt kérdés

Ha forgatom akkor természetesen fáj, gondolom a szalagrendszer sérülése miatt, de ráállni is tudok és menni is. Itthon maradtam és pihentetem, de nem tudnék hogy bemenni a kórházba, mert nincs autóm és a buszhoz sokat kéne gyalogolnom, ami szerintem nem tenne jót.

Vagy mindenàron mennem kéne orvoshoz egy ilyen kis dologgal?


2019. márc. 12. 08:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Este nagyon be is volt duzzadva, de már az is lejjebb ment kicsit.
2019. márc. 12. 08:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Én július végén jártam így, magam alá fordult a bokám. Dagadt volt, bicegve jártam, mert fájt és nagyon korlátozott volt a mozgása, de 3 hét után tudtam csak elmenni orvoshoz. Sínbe kellett volna tenni 3 hétre, még frissen, mert részleges szalagszakadásom volt, de mire elmentem, már nem volt értelme. Azt mondták helyrejön, csak így tovább tart. Kb. Decemberig nem tudtam ugyanúgy mozgatni mint a másikat. Szóval szerintem menj el, ha nem akarsz hónapokat várni, hogy teljesen helyrejöjjön.
2019. márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el, ez azért nem olyan kis dolog, főleg ha megduzzadt. Nem tud senki se bevinni? Lehet, hogy rögzíteni kell, kímélni, lehetőség szerint tehermentesíteni, így gyógyul meg a legjobban és leggyorsabban.
2019. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Végül bementem, megkértem egy jó barátot hogy segítsen. Megnézte orvos, volt röntgen is. Azt mondta, hogy részleges szalagszakadás és bepólyázta. Mire beértem a kórházba kicsit kellemetlenül éreztem magam, mert már alig fájt és tudtam terhelni is, de nem bántam meg hogy ránéztek! Köszönöm mindenkinek még egyszer!
2019. márc. 12. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!